
Badhoevedorp – De brandweer is er voor grote rampen, maar ook voor kleine slachtoffertjes. Dit bewees de brandweer van Badhoevedorp op zaterdag 29 december. Een aantal reizigers stond op de Schipholweg te wachten op de bus, toen ze een haas in de naastgelegen sloot zagen “zwemmen”. Wat doe je als je een dier in nood ziet? Juist, dan bel je de brandweer!
Dankzij het kordate optreden van de reizigers, was deze haas uiteindelijk niet het haasje. De brandweerlieden wisten hem of haar uit de sloot te vissen. Na een korte droogbeurt kon het diertje weer het hazepad kiezen.
Kopfoto: Brandweer Badhoevedorp
https://twitter.com/brwbhd/status/1079031310478397442
Word vriend van Schiphol Regio en steun de lokale journalistiek!
![]() |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €1,00 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |
