
Regionaal – De NS roept treinreizigers op het centraal station van Amsterdam te mijden. Door het steekincident eerder vandaag rijden er veel minder treinen, met als gevolg een enorme drukte op Amsterdam CS.
De politie heeft bovendien bij het onderzoek last van die drukte. Tot zeker 18.00 uur kunnen treinreizigers beter gebruik maken van omliggende stations.
Ook werd net bekend gemaakt dat de twee mensen die eerder vandaag bij de steekpartij gewond raakten, zwaargewond zijn. Eerder werd nog gezegd dat de verwondingen leken mee te vallen.
Lees hier de officiele medeling van de NS
Schipholregio is een startende regionale nieuwswebsite gericht op Schiphol en omliggende gemeenten. Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws like dan onze Facebook pagina Schipholregio.
Word vriend van Schiphol Regio en steun de lokale journalistiek!
![]() |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €1,00 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |
