
Schiphol – Het treinverkeer van en naar Schiphol is helemaal stilgelegd omdat een persoon de spoortunnel is ingerend.
Dat meldt spoorbeheerde ProRail. Wat er precies aan de hand is, is onduidelijk. Op dit moment rijdt er geen enkele trein van of naar het station in alle richtingen.
Update: Het schijnt om een winkeldief te gaan die op de luchthaven iets gesloten had en probeerde te ontkomen door de treintunnel.
Schiphol alle richtingen> Persoon is de Schipholtunnel in gerend> Geen treinverkeer.
— Treinverkeersleiding ProRail (@ProRail_VL) August 21, 2018
Schipholregio is een startende regionale nieuwswebsite gericht op Schiphol en omliggende gemeenten. Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws like dan onze Facebook pagina Schipholregio.
Word vriend van Schiphol Regio en steun de lokale journalistiek!
![]() |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €1,00 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |
