
Hoofddorp – De recherche heeft een onderzoek ingesteld naar wat zich donderdagochtend heeft afgespeeld in een woning aan de Jelle Zijlstrastraat.
De politie kreeg rond 07.40 uur de melding dat een Hoofddorpse vrouw rond 07.10 uur in haar woning aan de Jelle Zijlstrastraat was overvallen. Drie mannen hadden bij haar aangebeld en waren vervolgens de woning binnen gedrongen. Ze bedreigden de vrouw en gingen er met buit vandoor in onbekende richting.
De politie heeft direct na de melding een onderzoek ingesteld. Ook is met een speurhond gezocht in de omgeving en is buurtonderzoek gehouden.
Getuigen gezocht
De recherche zet het onderzoek voort en is nog op zoek naar mensen die mogelijk meer informatie hebben die kan bijdragen aan dit onderzoek.
Heeft u informatie over deze woningoverval en nog niet met de politie gesproken? Heeft u donderdagochtend iets verdachts gezien in de omgeving van de Jelle Zijlstrastraat?
Belt u dan a.u.b met de politie via 0900-8844.
Blijft u liever anoniem? Belt u dan met Meld Misdaad Anoniem via tel.nr. 0800-7000.
Rond 07.15 uur heeft een overval plaatsgevonden in een woning aan de Jelle Zijlstrastraat in #Hoofddorp. Verdachten zijn waarschijnlijk gekleed in op politie-uniform gelijkende kleding. Bel 112 als u iets ziet en benader personen niet zelf!
Later meer info. https://t.co/qzthDvAvEO— POL_KENland (@POL_KENland) March 26, 2020
Word vriend van Schiphol Regio en steun de lokale journalistiek!
![]() |
Klik hier om €2,50 te doneren | Klik hier om €1,00 te doneren | Klik hier om €5,00 te doneren | Klik hier om €10,00 te doneren |
